Menu Zavřeno

Inspirujte se

našimi projekty

Solako Vám nabízí pomoc s prodejem, pronájmem, koupí nemovitosti, ale také s poradenstvím ohledně investování, a to nejen do nemovitostí, ale i do IT a firem.

Součástí služeb je také prověření platnosti a reálnosti nabídek na trhu, analýza celkového trhu, prověření právního stavu nabízených nemovitostí, vyjednání finálních smluvních podmínek, a především zajištění bezpečného obchodu.

Probíhající investice

Probíha

Detvianska rezidencia

Developerský projekt

Realizujeme developerský projekt na západě Slovenska ve městě Piešťany.

Probíha

Drogerieshop

Značka eshopu, maloobchodních prodejen a velkoobchodu

Online internetový obchod poskytující veškerý sortiment drogistického zboží, maloobchodně a velkoobchodně. Kompletní zajištění zásobování do firem a státních institucí.

Úspěšné investice

Úspěšně ukončená

Šampoon

Internetová Drogerie

Milé dámy a taky pánové, těší mě Váš zájem o mě. Narodil jsem se 13. dubna 1991 ve Veselí nad Moravou. Jsem mladý a perspektivní, avšak žádné strachy, mám bohaté zkušenosti. Nebudu to tajit, říkají mi Šampoon. Má to svůj důvod. Rád vypadám dobře. V mé koupelně najdete obrovskou sbírku kosmetiky, od voňavých sprchových gelů, přes soli do koupele, samozřejmě velkou řádku šampónů a nechtějte po mně, abych Vám to všechno vyjmenovával. Došlo to totiž tak daleko, že jsem si založil internetový obchod a musel si pořídit vlastní sklad, kde mám skoro 700 tisíc položek. Tím jsem se stal největším prodejcem drogerie na Moravě.

Úspěšně ukončená

Dotypay

Platební terminály

Dotypay je členem skupiny Dotykačka a Solitea a.s. Vyspělá a moderní mezinárodní IT společnost, která s pomocí inovativního vývojového týmu vytváří software pro chytré platební terminály.

Úspěšně ukončená

České pokladny

Platební terminály

Naším cílem je rychle a zodpovědně vybudovat ziskové a udržitelné podnikání v oblasti elektronického obchodu, které bude účinně konkurovat podobným obchodům na svém trhu s elektronickými registračními pokladnami a platebními terminály, jakož i konkurovat na velkoobchodním trhu.

Tento projekt se nám podařil úspěšně exitovat velkému hráči v ČR.

Úspěšně ukončená

Insociety

Kreativní agentura zaměřená na tvorbu digitálních produktů na míru

Jsme parta mladých lidí, kteří milují design a moderní technologie. Tvoříme komplexní projekty, které zefektivňují firemní procesy a podporují tak růst firem. S klienty spolupracujeme dlouhodobě a poskytujeme jim kvalitní poradenství a podporu. Práce je pro nás koníčkem a žádná výzva pro nás není dost velká. Pojďme se poznat a rozjet společně nějaký projekt.