Menu Zavřeno

INVESTIČNÍ
MANAGEMENT

Investujte chytře, investujte do nemovitostí. Vyhledáme a následně zprostředkujeme výhodné investiční příležitosti do nemovitostí zejména do bytových jednotek, kanceláří, ale i do komerčních prostorů. Pomůžeme Vám s hledáním vhodného nájemníka i následné správy nemovitosti.                                                                                                                                                                                       S naší společností můžete investovat i na Slovensku! Kvůli výhodným zákonům ohledně investic se stalo Slovensko vyhledávanou zemí pro mnoho významných investorů z celého světa. Díky tomu se stalo Slovensko nejrychleji roustoucím členem eurozóny za posledních 10 let. Naše firma se zaměřuje převážně na oblast západního Slovenska a Bratislavy. Již dlouhou dobu také pracujeme se stabilními developery ze Slovenska.
Tak neváhejte a pojďte s námi investovat!

Investujeme do

Mimořádné příležitosti. Výjimeční klienti.

Investiční poradenství

Nevíte si rady ohledně investice? Nechte to na naše investiční profesionály! Čím dříve začnete s investováním, tím dříve se Vám investice vrátí s větším plusem.

Průzkum trhu

Prozkoumáme trh za Vás a najdeme ideální nabídky v oblasti nemovitostí. Na základě struktury trhu Vám také řekneme potenciální rizika, ale také výhody investice.

Analýza

Analyzujeme pro Vás aktuální stav realitního trhu a pohlídáme za Vás ceny nemovitostí.. Zkrátka uděláme vše pro to, aby to pro Vás bylo co nejjednodušší.

Naše závazná pravidla

Realizujeme služby s důrazem na profesionalitu a odbornost
Respektujeme čestný přístup ke klientovi, jsme zdvořilí a ochotní
Pracujeme pouze s pravdivými informacemi
Hájíme práva a zájmy našich klientů
Ve vztahu k našim klientům respektujeme zásady mlčenlivosti

Napište nám