Menu Zavřeno

Obchodujte se SOLAKO!

Solako Vám nabízí pomoc s prodejem, pronájmem, koupí nemovitosti, ale také s poradenstvím ohledně investování, a to nejen do nemovitostí, ale i do IT a firem.

Součástí služeb je také prověření platnosti a reálnosti nabídek na trhu, analýza celkového trhu, prověření právního stavu nabízených nemovitostí, vyjednání finálních smluvních podmínek, a především zajištění bezpečného obchodu.

Jak Vám můžeme pomoci?

Potřebuji poradit

s investičním managementem

Investujte chytře, investujte s námi! Vyhledáme a následně zprostředkujeme výhodné investiční příležitosti, jak do nemovitostí, tak do IT projektů a firemních start-upů. Pomůžeme Vám, jak s hledáním vhodného nájemníka, tak s hledáním výhodného projektu.

Mám zájem

o investici do realit

Vybraná nabídka luxusních bytů, kanceláří a komerčních prostorů. Nenechte si ujít exkluzivní nabídky a dohodněte si prohlídku ještě dnes! Jsme jedinečná společnost svého druhu na trhu, která nejen naslouchá svým klientům, ale snaží se vyjednat ty nejlepší podmínky.

Chci se zapojit

do velkoobchodu

Od roku 1994 působíme na trhu jako velkoobchodní prodejce. Máme bohaté zkušenosti s prodejem a distribucí drogistického a kosmetického zboží. Zásobujeme naše obchodní partnery po celé České republice a na Slovensku. Staňte se naším partnerem i Vy!

Hrajeme podle pravidel

Realizujeme služby s důrazem na profesionalitu a odbornost

Respektujeme čestný přístup ke klientovi, jsme zdvořilí a ochotní

Pracujeme pouze s pravdivými informacemi

Hájíme práva a zájmy našich klientů

Ve vztahu k našim klientům respektujeme zásady mlčenlivosti

Naše projekty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis